Wszystkie wpisy (page 12)


Gwarancja Biznesmax

Gwarancja Biznesmax jest bezpłatną gwarancją spłaty kredytu udzielaną z Funduszu Gwarancyjnego wsparcia innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (FG POIR). Uzyskanie gwarancji wiąże się z możliwością otrzymania dopłaty do oprocentowania kredytu objętego gwarancją. Jest to dotacja refundująca zapłacone odsetki. Przedsiębiorca

Plan dla Pracy i Rozwoju

Dla firm które potrzebują zmiany.
Twoja firma okazała się nierentowna i chcesz ją dostosować do nowych potrzeb rynku? Rozważasz zmianę modelu biznesowego na bliższy realiom postcovidowym? Myślisz o przeniesieniu biznesu do sieci? A może o ponownym rozpoczęciu działalności na całkiem innych zasadach?

Nie musisz być Einsteinem, by tworzyć i wprowadzać innowacje w swojej firmie

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wystartowało z nową kampanią informacyjną, dotyczącą innowacji. Przez cały marzec tematyka ta będzie obecna w telewizji, radio, prasie i na portalach internetowych, ogólnopolskich i branżowych. Wszystko po to, by rozwiać mity związane z innowacjami i zachęcić przedsiębiorców do sięgania po unijne wsparcie na ten cel.

Pożyczka unijna

​​ Pożyczka unijna pożyczka w województwie małopolskim o finansowaniu od 10 tys. zł do 1 mln zł dla MŚP na warunkach rynkowych według stopy referencyjnej lub na warunkach korzystniejszych niż rynkowe oprocentowanie od 0,15% w skali roku Cel finansowania: Przedsięwzięcia inwestycyjne, na terenie

„Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” – rusza facebookowy live.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w odpowiedzi na potrzeby swoich klientów uruchamia Facebook Live, podczas którego można uzyskać więcej informacji o projektach „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”. Spotkania będą odbywać się w każdą środę od 3 marca, o godz.

Ogłoszenie o trzecim naborze wniosków o dotacje dla mikro i małych przedsiębiorców

Dotacje na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Warunkiem uzyskania dotacji będzie wykazanie, że w miesiącu poprzedzającym miesiąc złożenia wniosku o dotację przychód z działalności gospodarczej – niższy co najmniej 40% w stosunku do przychodu uzyskanego w miesiącu poprzednim lub w analogicznym miesiącu roku poprzedniego lub we wrześniu 2020 r.
Skip to content