Invest in

Zapraszamy do Punktu Obsługi Inwestora 

Wspieramy inwestowanie w powiecie limanowskim

Z myślą o dobrym klimacie inwestowania w powiecie limanowskim Starosta Limanowski powołał do dyspozycji inwestorów i przedsiębiorców Zespół Punktu Obsługi Inwestora,  którego zadaniem jest pomoc inwestorom na etapie inwestycji oraz opieka poinwestycyjna.

W poszczególnych zakładkach można się zapoznać z informacjami

O powiecie

Dlaczego warto tu zainwestować

Wsparciu dla inwestora

Ofertami lokalizacyjnymi

 Danymi kontaktowymi POI

 

Aktualności

Otwórz swój biznes na korzyści obiegu zamkniętego – PARP zaprasza na cykl warsztatów w różnych miastach Polski

W ramach projektu Connect & ScaleUp Circular wspierającego kulturę innowacji w oparciu o zasady gospodarki obiegu zamkniętego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na 5 interaktywnych warsztatów w różnych miastach w Polsce. Odbywają się one pod hasłem „Otwórz swój biznes na korzyści obiegu zamkniętego”.

Konferencja „SDGLab: Odpowiedzialni za jutro – zrównoważony eksport stymulantem budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatną konferencję „SDGLab: Odpowiedzialni za jutro – zrównoważony eksport stymulantem budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw”, która odbędzie się już 4 września br. Podczas konferencji zostanie omówiona kwestia zrównoważonego rozwoju w kontekście rozwoju firmy i

Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw, typ projektu B. Projekty kompleksowe obejmujące pracę B+R z wdrożeniem

Zarząd Województwa Małopolskiego, jako Instytucja Zarządzająca programem Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości jako Instytucji Pośredniczącej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu 1, Działania 1.1 typ projektu B. Projekty kompleksowe obejmujące pracę B+R

Nabór na wyjazdową misję gospodarczą do Austrii dla przedsiębiorców z branży turystycznej (5 firm)

Projekt „Małopolska – cel podróży” realizowany jest przez Małopolską Organizację Turystyczną przy współpracy z Województwem Małopolskim i Miastem Kraków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Obecnie prowadzony jest nabór małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej (5 firm)

  

 

Partnerzy Powiatu Limanowskiego

Skip to content