Introduction

Giełda kooperacyjna na targach MSV w Brnie, 10-13 października

Giełda kooperacyjna na targach MSV w Brnie, 10-13 października

Giełda kooperacyjna skierowana jest do branży przemysłowej, w tym do firm specjalizujących się lub poszukujących rozwiązań m. in. z dziedziny automatyki, obróbki materiałów czy rozwiązań IT dla przemysłu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 października 2023 r. na targach MSV w Brnie.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie jest bezpłatny, lecz konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm oferujących lub poszukujących rozwiązań z takich dziedzin, jak automatyka, materiały, obróbka metalu, elektronika, IT dla przemysłu itd. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 13 października 2023 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni i godziny, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 10-13 października 2023 r. przy ponumerowanych stolikach na terenie targów MSV odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

  • Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.
  • Uczestnicy z umówionymi międzynarodowymi spotkaniami otrzymają bilety wstępu na targi MSV.
  • Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszt dojazdu i zakwaterowania.

Targi MSV

Targi MSV to wiodące w regionie międzynarodowe targi dla szeroko pojętej branży przemysłowej. Wydarzenie odwiedzane jest przez ok. 1500 wystawców i 75 000 zwiedzających z kilkudziesięciu krajów.

Więcej informacji nt. spotkań udziela Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content