Introduction

Chcesz lepiej zarządzać firmą? Zgłoś się do Akademii Menadżera MŚP 2

Akademia Menadżera MŚP 2 daje firmom możliwość skorzystania z najlepszych programów doradczo-szkoleniowych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem ze zrefundowaniem nawet kosztów. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli przedsiębiorstw, pracowników zatrudnionych na stanowiskach menadżerskich oraz tych, wobec których szefowie mają plany awansu na stanowiska kierownicze. W projekcie mogą wziąć udział również te przedsiębiorstwa, które uczestniczyły w ramach pierwszej edycji Akademii.

Chcesz lepiej zarządzać firmą? Zgłoś się do Akademii Menadżera MŚP 2

Zarządzanie w obecnej sytuacji to trudny sprawdzian dla menadżerów wielu polskich firm, szczególnie tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Z myślą o nich działa Akademia Menadżera MŚP 2 z usługami szkoleniowymi i doradczymi dla zespołów kierowniczych. Na każdą z osób zakwalifikowaną do programu firmy mogą uzyskać do 7,5 tys. zł dofinansowania z funduszy europejskich Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Cały projekt potrwa do 31 maja 2022.

Akademia Menadżera MŚP 2 daje firmom możliwość skorzystania z najlepszych programów doradczo-szkoleniowych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem ze zrefundowaniem nawet  kosztów.  Oferta skierowana jest głównie do właścicieli przedsiębiorstw, pracowników zatrudnionych na stanowiskach menadżerskich oraz tych, wobec których szefowie mają plany awansu na stanowiska kierownicze. W projekcie mogą wziąć udział również te przedsiębiorstwa, które uczestniczyły w ramach pierwszej edycji Akademii.

W ramach programu dofinansowane mogą być wszystkie szkolenia i usługi doradcze, które znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych i mieszczą w Opisie uniwersalnych kompetencji menadżerskich.

Osoby zainteresowane udziałem w Akademii Menadżera MŚP 2 powinny wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie PARP. Za realizację programu odpowiadają operatorzy, których zadaniem jest pomoc w doborze oferty, rozliczeniu i zrefundowaniu przedsiębiorstwom kosztów poniesionych na szkolenia i doradztwo. Wybór operatora odbywa się automatycznie po wskazaniu adresu głównej siedziby przedsiębiorstwa.

  • Makroregion 1 (województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie i pomorskie),

ProcessTeam Sp. z o.o., ul. Górczewska 137, 01-459 Warszawa;

  • Makroregion 2 (województwa: mazowieckie, lubelskie),

Krajowa Izba Gospodarcza, ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa;

  • Makroregion 3 (województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie),

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, Pl. Ks. Poniatowskiego 2, 27-600 Sandomierz;

  • Makroregion 4 (województwa: łódzkie, opolskie i śląskie),

Łódzka Iza Przemysłowo – Handlowa, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 34, 90-135 Łódź;

  • Makroregion 5 (województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie),

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu, ul. Żmigrodzka 41/49, 60-171 Poznań.

Operatorzy zbadają potrzeby oraz luki kompetencyjne uczestników – kadry menedżerskiej lub osób przewidzianych do objęcia stanowiska kierowniczego – i pomogą w doborze odpowiednich usług szkoleniowych i doradczych. Na każdą z nich można uzyskać do 7,5 tys. zł dofinansowania z funduszy europejskich w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Kwota wsparcia jaką może otrzymać przedsiębiorstwo może wynieść do 80% ceny usługi netto w ramach pomocy de minimis. Pozostałą kwotę szkolenia oraz VAT muszą pokryć przedsiębiorstwa uczestniczące w projekcie.

Więcej informacji o programie: Akademia Menadżera MŚP – oferta dla przedsiębiorców

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content