Introduction

Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem”

Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem”

Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem” – wydarzenie on line w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

17 września w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Z tej okazji zapraszamy do oglądania zmagań uczniów z powiatu limanowskiego w wydarzeniu on-line pn. „Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem”, który organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wraz z Zespołem Szkół Nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni, Fundacją Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI oraz uczniami, opiekunami ze szkół gastronomicznych i Starostwami Powiatowymi z Małopolski: z Bochni, Limanowej, Suchej Beskidzkiej, z Wadowic i Dąbrowy Tarnowskiej.

Rozpoczynające się wkrótce Dni Otwarte Funduszy Europejskich to coroczna impreza, podczas której firmy i instytucje z całej Polski pokazują odwiedzającym swoje funduszowe projekty. Organizuje ją Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Polskie Dni Otwarte FE są też częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, którą prowadzi Komisja Europejska.

W atmosferze wyzwania, jakim będzie przyrządzenie i zaprezentowanie potraw europejskich przez przyszłych małopolskich kucharzy, przedstawione zostaną efekty i projekty pomagające młodym osobom z Małopolski rozwijać się zawodowo. Przez całą transmisję wydarzenia eksperci będą odpowiadać na czacie na pytania publiczności związane z udziałem w projektach, m.in.: w zdobyciu pierwszej pracy, w zdobyciu doświadczenia zawodowego, w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz na jaką pomoc może liczyć osoba przed 30. r.ż., która straciła pracę w związku z pandemią COVID po 1 marca 2020 r.

Zachęcamy  uczestniczenia w wydarzeniu online. Streaming online rozpocznie się 17 września od godz. 10.30:

https://www.facebook.com/events/508838130191481 – link do wydarzenia na portalu Facebook

www.facebook.com/pociagdokariery

image_pdf
Print Friendly, PDF & Email
Skip to content