Introduction

Marketing internetowy w MŚP

Obejrzyj film szkoleniowy

Marketing internetowy w MŚP

Rozwijasz własną firmę? Myślisz o założeniu działalności gospodarczej? Jesteś marketerem w małym lub średnim przedsiębiorstwie?  A może masz własny start-up? Promuj z sukcesem swoją firmę w Internecie!

Najnowszy film szkoleniowy, który właśnie został opublikowany na kanale YouTube PARP cechuje praktyczne podejście do zagadnienia marketingu internetowego oraz obszerny zakres wiedzy przekazanej w przystępny sposób przez prowadzącego.

Szkolenie to dedykujemy osobom, które prowadzą lub chciałyby zacząć prowadzić skuteczne działania marketingowe w zakresie digital marketingu. Szkolenie porusza m.in. kwestie:

  • najnowszych trendów w marketingu internetowym,
  • ewolucję zachowań klientów online,
  • różnic pomiędzy kampaniami wizerunkowymi a sprzedażowymi,
  • narzędzi komunikacji marketingowej w internecie.

Ze szkolenia można się także dowiedzieć, jakie działania należy przeprowadzić, by być zauważonym przez użytkowników internetu oraz o czym pamiętać, budując strategię reklamową firmy.

Szkolenie prowadzi Artur Maciorowski – trener, konsultant i publicysta, od 20 lat w branży e-marketingu. Jako właściciel firmy doradczo-szkoleniowej eCode (www.ecode.pl) edukuje, opracowuje i konsultuje strategie internetowe w zakresie promocji i sprzedaży online. Redaktor prowadzący branżowego “Magazynu Online Marketing”. Jest również certyfikowanym trenerem IAB DIMAQ, wykładowcą SGH i AGH oraz tutorem CIM „Digital Strategy” w Questus.

Agenda:

  1. Wprowadzenie
  2. Ewolucja zachowań użytkowników Internetu – jak zaadaptować się do zmian
  3. Jak budować skuteczne strategie komunikacji reklamowej online – od świadomości do sprzedaży
  4. Podstawowe narzędzia e-marketingu w MŚP
  5. In-house czy outsorcing, czyli: specjalista wewnątrz przedsiębiorstwa czy zewnętrzna agencja
  6. Audyt e-marketingowy w firmie i analityka online – narzędzia, benchmarki i wskaźniki.

W załączniku dostępna jest prezentacja z materiałami wykorzystanymi podczas szkolenia.

Film został przygotowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP, zapraszamy do obejrzenia.

Pliki do pobrania

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content